+48 450 045 145 / +48 12 200 29 31 kontakt@genealogiczny.pl

Warsztaty genealogiczne

  • Dzielimy się fachową wiedzą genealogiczną
  • Uczymy jak samodzielnie prowadzić poszukiwania genealogiczne
  • Udzielamy indywidualnych konsultacji
  • Odpowiednie dla grup wiekowych 15-70
  • Organizowane w dogodnej porze i miejscu
  • Organizowane przez praktyków i naukowców
  • Prowadzone z humorem i w luźnej atmosferze
Napisz

Kwestie organizacyjne

Tematyka

Przygotujemy warsztaty i wykłady dokładnie z zakresu który zainteresuje właśnie ciebie i twoją grupę. Może to być budowanie drzew genealogicznych, specyfika poszukiwań w twoim regionie, czytanie starych ksiąg metrykalnych, etc. Warsztaty będą po prostu skrojone pod twoje potrzeby.

Czas
Czas trwania warsztatów zależy od tego co dokładnie będzie interesowało twoją grupę. Warsztaty mogą trwać godzinę ale mogą też trzy. Za zwyczaj sporo czasu po warsztatach zajmują indywidualne konsultacje, gdzie każdy konsultuję swoją własną sprawę.
Miejsce
Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca na terenie Polski.
Atmosfera

Nasze warsztaty i wykłady to nie zmarnowany czas spędzony ze smęcącymi nudziarzami. Jesteśmy pasjonatami i swoją pasją staramy się zarazić każdego. O swojej pracy opowiadamy właśnie w taki sposób, dzieląc się wrażeniami z wyjazdów oraz wyzwaniami z którymi mierzymy się w naszej codziennej pracy.

Personel

Warsztaty i wykłady prowadzą pasjonaci i praktycy. Najczęściej osoby posiadające tytuł doktora. Opowiadają zarówno o metodologii poszukiwań jak też  opisują konkretne przypadki. W tle na rzutniku zawsze są pokazywane skany i odpisy dokumentów, witryn internetowych oraz miejsc które służą do odnalezienia informacji. Przynosimy również stare dokumenty które obrazują przeszłość.

Napisz

1 + 3 =