+48 450 045 145 / +48 12 200 29 31 kontakt@genealogiczny.pl

Podróżuj przez swoją przeszłość

wycieczki genealogiczne na terenie Polski, Ukrainy, Litwy, Białorusi
Zobacz szczegóły

Czym są podróże w przeszłość?

Twoje badania historii rodziny nie będą kompletne, dopóki nie odwiedzisz swojego rodzinnego miasta i nie odkryjesz miejsca, w którym żyła twoja rodzina.

Wyobraź sobie emocje związane z wizytą w domu lub w kościele, w którym przebywali twoi przodkowie lub spędzają popołudnie odwiedzając krewnych. Pomyśl o wspomnieniach, które mogą w tobie powstać spacerując po rodzinnym mieście, spędzając dzień z jego mieszkańcami porostu rozmawiając lub będąc na lokalnym festiwalu.

Genealogiczny.PL zapewnia wycieczki śladami przodków oraz jak nikt inny daje szansę, aby połączyć się z przodkami poprzez poznawania lokalnej kultury zwyczajów i tradycji.

Oferujemy różnorodne wycieczki po twoim indywidualnym dziedzictwie, które pomogą Ci w pełni wykorzystać wyniki badań nad twoimi drzewami genealogicznymi:

Wycieczki z przewodnikiem w grupie

Dołącz do innych entuzjastów genealogii podczas naszych wcześniej zaplanowanych, kameralnych wycieczek grupowych. W grupach nie większych niż 16 osób znajdujemy bazę noclegową w centralnie położonym małym miasteczku i organizujemy jednodniowe wycieczki pociągiem lub innym środkiem lokomocji. Bądźcie pewni, że nie spędzicie zbyt wiele czasu w hotelu. Kiedy dołączysz do nas na jedną z naszych grupowych wycieczek śladami przodków, zwiedzisz region i zanurzysz się w kulturze. Oferujemy zajęcia grupowe w celu poszerzenia wiedzy na temat życia Twoich przodków, a także dni indywidulane zwiedzanie Twojego miasta rodzinnego.

Prywatne wycieczki z przewodnikiem

Dla podróżników, którzy lubią odkrywać z pomocą przewodnika, Genealogiczny.PL nie tylko wykonuje niestandardowe projekty podróży związanych z dziedzictwem kulturowym, ale także zapewnia personel, który jest tak samo podekscytowana znalezieniem rodziny jak Ty.

Odkryj swoje rodzinną miejscowość i odkryj historię swojej rodziny według własnego harmonogramu. Wybranie niezależnej wycieczki po dziedzictwie oznacza, że ​​wszystko jest dla Ciebie przygotowane, w tym spotkania z ludźmi  nauki, urzędami miejskimi i członkami rodziny. Ty natomiast będziesz mieć swobodę poruszania się tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Pomoce badawcze

Oferujemy różnorodne pomoce badawcze, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o historii Twojej rodziny. Będą to spotkania z lokalnymi autorytetami, lektury i broszury, również tez od dawna niepublikowane. Dodatkowo na miejscu zorganizujemy spotkanie z lokalnym archiwum lub kancelarią parafialną które mogą posiadać interesujące cię dokumenty.

Zaproponujemy opracowania tematyczne do dalszej indywidualnej nauki.  Jesteśmy w stanie zapewnić tak wiele lub tylko tyle rzeczy, ile potrzebujesz.

 

Zadzwoń do nas pod numer 509 48 53 48 lub skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć planowanie swojej podróży genealogicznej.

11 + 1 =

Polska

Ukraina

Białoruś

Litwa

Czechy

Słowacja